Super Bowl 58: esimese ja igal ajal maandumispunkti skooritegija valik

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Eeldatav Super Bowl 58 esitleb NFL-i kaht parimat kaitset, kuid see ei tähenda, et me ei näeks pühapäeval Allegiant staadionil põnevaid maandusmänge San Francisco 49ersilt ja Kansas City Chiefsilt.

Eelmise aasta Super Bowlis lõi Philadelphia Eaglesi mängija Jalen Hurts mängu esimese touchdowni vaid viis minutit pärast võistlust. Siiski on ebatõenäoline, et sel aastal näeme mängu esimese skoorina tormavat touchdowni. Tegelikult on tormakas touchdown andnud Super Bowli esimesele skoori ainult seitsmel korral ja ühtegi neist juhtudest pole toimunud järjestikustel aastatel.

Eelmise aasta Super Bowlil tehti kokku üheksa touchdowni, kusjuures lõpptsooni leidsid seitse erinevat mängijat. Kansas City Chiefs võitis põneva 38:35 San Francisco 49ersi. Linebacker Nick Bolton lõi teisel veerandajal isegi touchdowni.

Niisiis, kes leiab selle aasta Super Bowl 58 lõpptsooni esimesena? Heidame pilgu meie esimesele ja igal ajal touchdowni skooritegijale.

Super Bowli esimese touchdowni skooritegija valikud

San Francisco 49ers: Christian McCaffrey

• +155, et saada San Francisco esimene TD
  • +340, et saada Super Bowli 58 esimene TD

Christian McCaffrey on sel hooajal olnud 49ersi resultatiivseim touchdowni lööja, mis teeb temast parima valiku esimese touchdowni lööjaks. McCaffrey arvele langes 35% meeskonna 60-st põhihooajal sööstnud ja saanud touchdownidest. Playoffides on ta löönud meeskonna seitsmest touchdownist neli. McCaffrey, kes on sel hooajal 18-st mängust 16 mängus skoori teinud, ei ole mitte ainult suurepärane võimalus esimese touchdowni skooritegija ennustuseks, vaid ka igal ajal väravalööjana esimesel ja teisel poolajal.

Kansas City Chiefs: Rashee Rice

• +350 Kansas City esimese TD löömiseks
  • +700, et saada Super Bowli 58 esimene TD

Rashee Rice, Kansas City Chiefsi uustulnuk, on näidanud potentsiaali kogu hooaja jooksul. Ta juhtis meeskonda põhihooajal tabamustes ja on jätkanud mõju avaldamist ka play-offides. Rice on oma kaheksast touchdownist neli löönud Chiefsi mängu esimese touchdownina. Kuna Rice suudab esimese veerandi alguses skoori teha, võib Rice'ile panustamine esimesele touchdowni lööjale olla madala riski ja kõrge tasuga variant.

Super Bowli igal ajal touchdowni skooritegija valik

San Francisco 49ers: Brandon Aiyuk (+140)

Deebo Samuel võib olla populaarne valik igal ajal maanduvate väravaküttide jaoks, kuid Brandon Aiyuk kujutab endast suurt väärtust ohuna sügava palliga või punases tsoonis. Aiyukil on sel hooajal kaheksa tabamust ja ta sai NFC meistrivõistluste mängus üliolulise touchdowni. Vaatamata madalamale püügimäärale play-offides on Aiyukil potentsiaali igal ajal lõpptsooni leida.

Kansas City Chiefs: Travis Kelce (-130)

Playoffides on jätkuvalt säranud Chiefsi põhihooaja esivastuvõtja Travis Kelce. Kelce on osutunud Patrick Mahomesi jaoks usaldusväärseks sihtmärgiks oma 23 püüdmisega 262 jardi ja kolme touchdowniga kolmes playoffi mängus. Tal on tugev rekord pärasthooajal touchdownide löömises, mis teeb temast kindla valiku mistahes touchdownide lööjana.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Super Bowl 58 esimese ja igal ajal touchdowni lööja on Christian McCaffrey ja Rashee Rice San Francisco 49ersi meeskonnas ning Brandon Aiyuk ja Travis Kelce Kansas City Chiefsi meeskonnas. Need mängijad on näidanud oma võimet leida lõpptsoon ja võivad mängida otsustavat rolli mängu tulemuse määramisel.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.